19236.
467. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
16 000 Ft
41,45 EUR, 45,71 USD
Das erste internationale Schachmeisterturnier in Kecskemét 1927. Bearbeitet von Dr. A[lexander Alexandrovich] Aljechin Weltschachmeister, H[ans] Kmoch, G[éza] Maróczy und A[ron] Nimzowitsch. Kecskemét, 1927, Im Auftrage des Kecskemeter Schachvereines Herausgegeben von L Tóth, XVI p.+4 t.+157+1 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, papír védőborítóban, kopott borítóval, intézményi bélyegzésekkel, a címlap másik oldalán német nyelvű ajándékozási bélyegzéssel, és autográf aláírásokkal.