Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 60

Andrei Racz :Reflexiones Privatae de Linguae Latinae in Sacris Ecclesiae Catholicae usu. Lipsiae 1945. Wigand. 94p. Sérült papírborítóval
20231.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Sigmund Freud: Mózes. Michelangelo Mózese. Két tanulmány. Ford.: F. Ozorai Gizella és Kertész Imre. Mérleg sorozat. Bp., 1987, Európa. Kiadói papírkötés, helyenként lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
20232.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Semlyén István: Hétmilliárd lélek. Bukarest, 1980, Kriterion. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
20233.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Bognár Cecil: Mi és mások. A mindennapi élet lélektana. Bp., [1937], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 349+(3) p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
20234.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
A romániai magyar nemzetiség. Szerk.: Koppándi Sándor. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20235.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Wilhelm Busch: Und die Moral von der Geschicht. Band I. Eingeleitet mit dem Essay von Theodor Heuss aus der Biographie "Die grossen Deutschen". H.n., [1959], Bertelsmann Lesering. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félbőr-/félműbőr-kötés, túlnyomórészt jó állapotban.
20236.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
20237.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Dr. Báró Malcomes Béla: Magyar ipargazdaság. Bp., 1940. Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzésekkel, aláhúzásokkal.
20238.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
20239.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
20240.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Csiszár Árpád-Felhősné Csiszár Sarolta: A beregi népi textíliák lexikonja. Debrecen, 1983, Alföldi Nyomda. Papírkötés.
20241.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
20242.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,81
2,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft