20136.
467. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Van Loon, [Hendrik Willem]: Nézz körül a Földön. A földrajz kistükre. Ford.: Havas József. A szerzÅ‘ rajzaival. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala, 440 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott gerinccel, a hátsó borÃtón néhány kisebb folttal.