Dr. Szabó Endre: A vezetéses érzéstelenítés. Anatómiája és műtéttana. Bp., 1946, szerzői kiadás (Posner-ny.), XI+(1)+147+(1) p. Szövegközti fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként kisebb ázásnyomokkal, ajándékozási és tulajdonosi bejegyzésekkel.
Dr. Soós Lajos: Kirándulók zsebkönyve. II. Állattani rész, 1. füzet. Útmutató a gerincesek és puhatestűek gyűjtésére, konzerválására és gyűjtemények készítésére. Bp., 1925, Kir. M. Természettudományi Társulat, 2 sztl. lev.+ 60 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, lapok szélén ázásnyommal. + Csiki Ernő: Kirándulók zsebkönyve. II. állattani rész, 2. füzet. Útmutató a rovarok, pókok és százlábúak gyűjtésére, konzerválására és rovargyűjtemények berendezésére. Bp., 1925, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 2 sztl. lev.+ 67 p. Kiadói papírkötésben, felvágatlan példány, gerincen apró sérülésekkel, tűzés nél kissé foltos, lapok szélén ázásnyommal.
Törő Imre: Szövettan. (DEDIKÁLT). Bp., 1958, Medicina. Számos fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 4600 példányban. A szerző, Törő Imre (1900-1993) orvos, hisztológus által Dr. Babics Antal (1902-1992) Kossuth-díjas orvos, urológus, sebész, az 1956. októberi Nagy Imre-kormány egészségügyi minisztere részére DEDIKÁLT példány
Antall József: Az európai orvostudomány és gyógyszerészet emlékei. Bp., 1981, Corvina. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
A magyar ortopédia története 1836-2008. Szerk.: Dr. Bogdán Tibor. H.n., 2008, Magyar Ortopéd Társaság. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.