Könyvek: Történelem

Tételek száma: 211

Norton, Lucy: The Sun King and his loves. London, 1982, The Folio Society. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben,
19447.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,37
2,57
Kiss László: Intézményi adattárak. Múzeumok. Helyismereti Kutatók Kézikönyvei. 160p. Bp., 1975. Népművelési propaganda iroda. Kiadói papírkötésben
19448.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,84
2,00
19449.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Harold Steinacker: Die antiken Grundlagen der frühmittelalterlichen Privaturkunde. Lipcse-Berlin, 1927, B. G. Teubner. 171 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült és részben javított gerinccel, saraiban kissé sérült borítóval, néhány lapon ceruzás jegyzetekkel.
19450.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Herodotos történeti könyvei I. és II. kötet. Fordította, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Geréb József. Görög és Latin Remekírók. Bp., 1892-1893, Franklin. Kiadói papírkötés,, sérült és hiányos gerinccel, sérültt borítóval, kissé sérült kötéssel, néhány kevés lap széle kissé foltos, II. kötetben néhány lap szélén apró szakadással. Csak az első és második kötet!
19451.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Békefi Remig: A Debreczeni Ev. Ref.Főiskola XVII. és XVIII. századi törvényei. Budapest, 1899, Magyar Tudományos Akadémia. Felvágatlan példány. Kiadói papír kötésben, kissé sérült, ragasztott gerinc
19452.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Alba Regia. Annales Musei Stephani Regis 41. Székesfehérvár, 2012. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19453.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
19454.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,84
2,00
Stieve, Friedrich: Deutschland und Europa 1890-1914. Ein Handbuch zur Vorgeschichte des Weltkrieges mit den wichtigsten Dokumenten. Berlin, 1927, Verlag für Kulturpolitik. XV+254 p. + 3 kihajtható térképpel. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült és hiányzó gerinccel, foltos borítóval, laza kötéssel, első néhány lap kissé foltos.
19455.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,58
1,71
Tim Klein (szerk.): Die Befreiung 1813-1814-1815 - Urkunden Berichte Briefe. Ebenhausen bei München, 1913, Wilhelm Langwiesche-Brandt. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé kopott gerinccel, kissé foltos belső kötéstáblákkal, előzék- és szennylappal..
19456.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,58
1,71
(Endlicher István László) Stephan Ladislaus Endlicher: Rerum Hungaricum Monumanta Apradiana. Pars I. Sctriptores Sangalli, 1848. Scheitlin & Zollikofer. 296p. Forrásgyűjtemény az Árpád kori magyar történelemhez. Kiadói papírkötésben, szélén kis sérülésekkel
19457.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,63
13,71
Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1844 3 kötet 1. füzet  Leipzig, 1844 Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.).  [4] + 208 p. Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann. Korabeli aranyozott vászon kötésben  Henszlmann Imre a külföld felvilágosítására, a szlávok magyarellenes hírterjesztésének megakadályozására és ellensúlyozására indította folyóiratát.
19458.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,63
13,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft