Dr. Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1975, Mezőgazdasági, 259 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötésben, kissé kopott, kissé szakadt borítóval.
Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Pfannl Egon rajzvail. Bp., 1962, Móra. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, belül jó állapotban.
Harold L. Peterson - Robert Elman: The Great Guns. New York, 1971, Grosset & Dunlap. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + 2 db vadász- és egyéb lőfegyverekkel foglalkozó angol nyelvű, képes újság