1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Csathó Kálmán: Tavasztól, tavaszig. Egy író vadászemlékei. Bp., 1964, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, volt könyvtári példány, kissé kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.