4 000 Ft
Csathó Kálmán: Vadászzsákmány. Ha a vadász író, az író meg vadászik. Hincz Gyula rajzaival. Bp.,[1940], Singer és Wolfner, (Budapesti Hírlap-ny.), 381+3 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopásnyomokkal, a gerinc felső részén a vászon, a gerinc belső részén meglazult, kissé laza fűzéssel.