Aláírás

Tételek száma: 82

Unger Emil (1883-1945) magyar zoológus, ichthiológus autográf névbejegyzése angol etimológiai könyvben (sérült kötés)
14249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
3 darab színész aláírás őket ábrázoló lapokon, közte Bulla Elma, Karády Katalin
14250.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
1957 Lengyelországi sakkversenyről írt levelezőlap Kossa István miniszternek magyar sakkozók (BP. Meteor) autográf aláírásával. / Hungarian chess masters autograph signed postcard
14251.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,73
13,71
1947 Budapest válogatott, döntő többségében MTK labdarúgólból összeállított csapat által Palesztinából (később Izrael), Tel Avivból Rudas Ferencnek, az FTC játékosának hazaküldött képeslap a játokosok autográf: Deák Ferenc Bamba, Bosánszky Jenő, Solymosi Norbert, Kovács József, Bircsák Gusztáv, Bogdán János, stb., össz. 14 aláírással. érdekes bélyeggel és bélyegzéssel / Autograph signed postcard of a Hungarian football team based mostly on players by club MTK, sent from Tel-Aviv during a tour of Pasltine (later Israel) to famous player Ferenc Rudas of FTC.
14252.

1947 Budapest válogatott, döntő többségében MTK labdarúgólból összeállított csapat által Palesztinából (később Izrael), Tel Avivból Rudas Ferencnek, az FTC játékosának hazaküldött képeslap a játokosok autográf: Deák Ferenc "Bamba", Bosánszky Jenő, Solymosi Norbert, Kovács József, Bircsák Gusztáv, Bogdán János, stb., össz. 14 aláírással. érdekes bélyeggel és bélyegzéssel / Autograph signed postcard of a Hungarian football team based mostly on players by club MTK, sent from Tel-Aviv during a tour of Pasltine (later Israel) to famous player Ferenc Rudas of FTC.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
cca 1920 Pola Negri (1987-1987) lengyel színésznő aláírt fotólapja / Autograph signed photocard
14253.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
1981 Magyar világbajnok kajakozók: Bakó Zoltán, Wichmann Tamás és még sok más sportoló autográf aláírása a 1981-es síkvízi kajak-kenu világbajnokságról Notthinghamból / Autograph signed postcard of Hungarian kayak champions from the world cup
14254.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,73
13,71
1961 Finn dinghy vitorlás Európa bajnokság magyar résztvevői által hazaküldött képeslap a résztvevők aláírásaival /  1961 Finn dinghy sailing European Championship postcard sent home by the Hungarian participants with the signatures of the participants
14255.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,20
27,14
Harry Piel (1892-1963) német színész aláírt fotólapja
14256.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Karl Ludwig Diehl (1896-1958) német színész aláírt fotólapja
14257.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Jenny Jugo (1904-2001) osztrák színésznő aláírt fotólapja
14258.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Lee Parry (1901-1977) német színésznő aláírt fotólapja
14259.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Magda Schneider (1909-1996) német színésznő aláírt fotólapja
14260.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft