Bolhapiac Tételek száma: 535
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3154916
13249
467
3400
Flea Market
Antik színházi látcső, eredeti bőr tokkal 3155552
13250
467
Flea Market
Olasz evőeszköz készlet hat személyes, eredeti dobozában 3155620
13251
467
Flea Market
Teás kanna, bakelit fogóval 21x14 cm 3155616
13252
467
Flea Market
6 db Berndorf alpakka villa + 6 db kés, +1 db húsvilla, két eredeti dobozban 3155545
13253
467
Flea Market
2 db régi sütőforma d: 7, 12 cm 3155977
13254
467
Flea Market
Gucci karton doboz mágneses zárral 20x20 cm + L'Occitane fém doboz 3154542
13255
467
Flea Market
Barista készlet fém tejes, tejszínes kiöntők, tálca, össz 5 db 3158308
13256
467
3800
Flea Market
3158317
13257
467
Flea Market
3158165
13258
467
Flea Market
Dísztőr, sérült tokban, h: 39 cm 3157265
13259
467
3200
Flea Market
Antik asztalos furdancs. cca 1920, h: 36 cm 3157270
13260
467
3200
Flea Market
Négyágú vasvilla. cca 19. sz. vége, kovácsolt vas, 40x22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft