Bolhapiac Tételek száma: 535
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3153871
13321
467
Flea Market
Repülős asztaldísz, sérült, m: 7 cm 3153888
13322
467
Flea Market
3153964
13323
467
Flea Market
3153970
13324
467
Flea Market
5 darab antik bútorszerelék, bútordísz 3153739
13325
467
Flea Market
Antik orosz pohár tartóban, kopással, m: 11 cm 3153748
13326
467
Flea Market
Bronz karaffa, zománcfestett díszítéssel, m: 29,5 cm 3153751
13327
467
Flea Market
Ón pohár + tál, svéd, d: 18,5 cm, m: 11,5 cm 3153753
13328
467
Flea Market
Barometer, jó állapotban, m: 57 cm 3153791
13329
467
Flea Market
Kézzel festett modern görög ikon, 18x12 cm 3153802
13330
467
Flea Market
Lehel kürtje kerámia másolat, antikolt, 26 cm 3153694
13331
467
Flea Market
Antik fűszermozsár. India, 19. sz., m: 8 cm, törő h: 21 cm 3153700
13332
467
Flea Market
Szecessziós kalamáris, rokályos és maszk díszítésekkel, porcelán betétekkel, 22x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft