Bolhapiac Tételek száma: 535
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3153705
13333
467
Flea Market
Üveg ékszeres doboz, 15x10x8 cm 3153708
13334
467
Flea Market
Bronz mécsestartó, szintetikus kő díszítésekkel, m: 16 cm 3154313
13335
467
Flea Market
Papilio Zatus megjelölésű preparált lepke, üvegezett vitrinben, 12x12 cm 3154314
13336
467
Flea Market
Mahatma Gandhit ábrázoló gyöngyház kép, 10x7,5 cm 3154324
13337
467
Flea Market
Kínai fém szerencsefa, érmékkel, m: 20 cm 3154334
13338
467
Flea Market
Antik birkakolomp, csengő m: 5,5 cm 3154376
13339
467
Flea Market
Antik rózsamintás gyertyatartó, kopással, m: 23,5 cm 3154383
13340
467
Flea Market
Szecessziós vas kínálótartó szerelék. m: 19 cm 3154420
13341
467
3200
Flea Market
Bronz kalap asztaldísz. Jelzés nélkül, d: 16 cm 3154434
13342
467
Flea Market
Herrmann antik ezüstözött kagyló alakú kínáló, h: 17,5 cm 3154439
13343
467
Flea Market
Madárpár. Rezezett fém levélnehezék pár, márvány talpazaton, csavarhiánnyal, 14x14 cm 3154444
13344
467
Flea Market
Argentor szecessziós ezüstözött alpakka tálca. Jelzett, kopással, 34x17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft