Bolhapiac Tételek száma: 535
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2978230
13393
467
3800
Flea Market
Silux arany fürdő ékszertisztító folyadék. Bontatlan csomagolásban 2625479
13394
467
Flea Market
Dísz palack, üveg, fa dugózóval, hiányos. M: 41 cm 2576970
13395
467
600
Flea Market
Ride snowboard cipő, 39-es méret, kopott. 2490303
13396
467
6500
Flea Market
6 db fém kehely és 6 db fém csésze üvegbetéttel. Kopott. 2984434
13397
467
Flea Market
Retro háromtálcás fém kínáló, kopással, 38x27x20 cm 2848823
13398
467
Flea Market
6 db hímzett terítő kis méret 2833970
13399
467
Flea Market
400 darabos Puzzle kép, repülős, 35x49 cm 2873222
13400
467
500
Flea Market
Nokia játék, táska, könyvecske 1598187
13402
467
Flea Market
Bronz városképes falitányér, d: 18 cm 2441020
13403
467
Flea Market
3 db-s kis bolha tétel: mintás fa doboz, sérüléssel, 13×9×4 cm + bőr hamutartó üvegbetéttel, d: 11 cm + fém kosárka, 16×12 cm 2939766
13404
467
Flea Market
Brassó, Fekete-templom, réz falikép, 28x21 cm 2768909
13405
467
Flea Market
Fa füstölőtartó, h: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft