Bolhapiac Tételek száma: 535
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3118319
13442
467
Flea Market
6 személyes kés-villa készlet, antik alpakka, díszdobozban. 3137821
13443
467
Flea Market
Nagy vegyes tétel: történelem témájú különlenyomatok, mezőgazdasági témájú nyomtatványok, reklámok, ismertetők, hozzá néhány colorvox és kislemez 3086637
13444
467
Flea Market
Iraki sumér lantot ábrázoló rézlemez kép, fa keretbe foglalva, 19,5x19,5 cm 3107492
13445
467
Flea Market
Berndorf 23 darabos alpakka evőeszköz összeállítás, kopásokkal, jelzett. 3104357
13446
467
3200
Flea Market
Mulatozók. Vastag réz dombormű, jelzés nélkül, patinás, 15,5x20 cm 3104354
13447
467
3200
Flea Market
Görög stílusú bronz asztaldísz. Jelzés nélkül, 11x16 cm 3104350
13448
467
3200
Flea Market
Bronz vadászmintás asztaldísz. Kopással, 13x17 cm 3081411
13449
467
4800
Flea Market
Atlasformen túlélő lámpa, eredeti dobozában., Működik. 3088543
13450
467
Flea Market
Réz kiöntő, berakásokkal, alján címkével jelzett, kopásokkal, m: 11 cm 3088468
13451
467
Flea Market
E. Brownel: Cica. Nyomat. Jelzett a papíron. Üvegezett keretben. Üveg törött 52x40 cm, külső méret 72x50 cm 3133774
13452
467
Flea Market
Modern üres fotóalbum, spirálfűzéses, újszerű állapotban, 18x25 cm 3130681
13454
467
Flea Market
Antik alpakka kínáló, jelzett, kopott, d: 21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft