Bolhapiac Tételek száma: 535
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3153969
13515
467
Flea Market
2 darab antik réz óraszerelék, h: 14-16 cm 3138047
13516
467
Flea Market
3131073
13517
467
Flea Market
Queen Anne ezüstözött salátás kanál, h: 24 cm 3132646
13518
467
Flea Market
Thera-Band izomerősítő gumiszalag sporthoz, gyógyuláshoz, össz. 6 db. Bontatlan, mindegyikhez leírás + 1 leírás 3133343
13519
467
Flea Market
cca 19. sz., Vörösréz pohár, belül ónozott, m: 10 cm 3133488
13520
467
Flea Market
Régi tűzzománc mintás kisváza, fa talapzaton, m: 9,5 cm 3015664
13521
467
Flea Market
Afrikai tarsoly, csont és kagyló díszítésekkel, m: 30 cm 1643122
13522
467
Flea Market
Ezüstözött alpakka kanál, jelzett, h: 19 cm 2723725
13523
467
4800
Flea Market
6 db moszkvai zománcozott réz mokkás kanál, kis kopásokkal, h: 13 cm 3154507
13524
467
Flea Market
Ón díszkanál 18 cm + 2 sörnyitó Nofretiti fejjel . 3156576
13525
467
Flea Market
3 darab régebbi kegytárgy 3156828
13526
467
Flea Market
2 darab minőségi bicska, egyik bőr tokban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft