Bolhapiac Tételek száma: 535
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3153430
13563
467
Flea Market
6 darab különleges kulcs, közte órakulcsok, h: 10,5 cm alatt 3153859
13564
467
Flea Market
3 darabos csengő szett, dobozában 3153421
13565
467
Flea Market
Bleha Ferencz borotva, h: 23 cm 3153428
13566
467
Flea Market
8 darabos pecsétnyomó csomag, közte antik monogramos darabbal 2964238
13567
467
Flea Market
Elzett zárbetét, kulcs nélkül, eredeti dobozában 3154294
13568
467
Flea Market
Csigatészta készítő. Fa, cca 19. sz. közepe - második fele, sérüléssel, h: 20,5 cm 3154286
13569
467
Flea Market
2 darab lóverseny díj: 1953 Kisbér + Alag modern díj 3079998
13570
467
Flea Market
Egyedi kötésű füzet és album, üresek, 21x14,5 cm és 17x16 cm 3153911
13571
467
Flea Market
Kagyló alakú 6 részes fém kínáló szett. Jelzett, 11x11 cm 3153874
13572
467
11000
Flea Market
Vintage Lada sebességváltó asztaldísz, 16x13 cm, sérült 3153794
13573
467
Flea Market
Orosz zománcozott réz falidísz, 15x7 cm 3153696
13574
467
Flea Market
Antik fém evőeszköz és tálalás tétel, közte szecessziós szalvétagyűrű, cukorfogó. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft