Bolhapiac Tételek száma: 535
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3158282
13649
467
4800
Flea Market
Ékszerész lupé 30x os eredeti dobozában 3148496
13650
467
Flea Market
Zománcozott ékszeres doboz. Kína vagy India, cca 19. sz. vége, d: 6,5 cm 3158273
13651
467
4800
Flea Market
Ékszerész nagyító, 30x és 60x nagyítással led lámpával eredeti dobozában 3158295
13652
467
3200
Flea Market
2 db mágneses karkötő, fekete és ezüst sz: 1,6 cm 3153427
13653
467
Flea Market
Szentolaj tartó. Réz, cca 19. sz. második fele, 3,5x3 cm 3076945
13654
467
3400
Flea Market
Gioielleria olasz édesvízi gyöngy karkötő festett virág dísszel dobozában 3135588
13655
467
Flea Market
Ezüstözött gyufatartó, m: 6 cm 3125600
13656
467
Flea Market
Többfunkciós zsebkés, tartóban 3079661
13657
467
Flea Market
3 db vallási tárgy: porcelán Krisztus-kegykép, sérült, 8,5x5 cm + két rózsafüzér 3129307
13658
467
Flea Market
Trophée Lancome parfüm, 3,5ml 3071245
13659
467
Flea Market
3024490
13660
467
Flea Market
Sharp EL-514 számológép, dobozában, működik Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft