Bolhapiac Tételek száma: 535
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2936974
13153
467
Flea Market
Ezüstözött masszív fém kínáló tál, 17x17 cm 2972184
13154
467
Flea Market
Lovakkal szántó paraszt. Bronz fogas, jelzés nélkül, szép állapotban, 26x12 cm 3152508
13155
467
Flea Market
Régi használatlan ábécés telefonregiszter, félvászon-kötés, festett mintás lapélekkel, kissé kopott borítóval. 3135807
13156
467
Flea Market
3155397
13157
467
Flea Market
3 darab klf gyertyatartó, m: 10-31 cm 3046205
13158
467
Flea Market
2 db 0,5 kg-os súlyzó, dobozban 3155690
13159
467
Flea Market
Kakas nyalóka öntőforma, ón, h: 28 cm 3155688
13160
467
Flea Market
Kakas nyalóka öntőforma, ón, h: 28 cm 3155684
13161
467
Flea Market
Kakas nyalóka öntőforma, ón, h: 22 cm 3155682
13162
467
Flea Market
Kakas nyalóka öntőforma, ón, h: 22 cm 3155767
13163
467
Flea Market
Bronz elefánt. Agyarán kis kopással, m: 11 cm 3155340
13164
467
Flea Market
török bronz díszkaraffa, m: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft