1 400 Ft
Kápolnai József: B.-P. (Baden-Powell Róbert). Bp., [1928], Cserkészbolt (Karcag, Kertész ny.), 143+(3) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lap sérült, javított.