1 400 Ft
Lord Baden-Powell [Robert Baden-Powell (1857-1941), a cserkészmozgalom alapítója]: A boldogulás ösvényein. Ford.: Dr. Harangi László. Bp., [1933], Magyar Cserkészszövetség (Globus-ny.), 244+(4) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos címlappal, néhány kissé foltos lappal.