1 400 Ft
3,71 EUR, 4,00 USD
Speyer, [Wilhelm]: Yü En-hu, a kínai cserkész. Ford.: Rába Leó. Márton Lajos rajzaival. Bp., [1939], Hungária, 251+(3) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, hiányzó címlappal(?), helyenként javított fűzéssel.