Visegrády Gabriella: Parti szél. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor (Nagyvárad, Betnár Béla ,,Grafika"-ny.),127 p. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
Bíró József: Hajók a Balatonon. (A Magyar Közlekedési Múzeum ,,Hajók a Balatonon" c. kiállításának vezetője). Tihany, 1971, Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, gerincen apró sérüléssel.
Horváth József: Vörösberény története. (1971 óta Balatonalmádi része.) Vörösberény, 1979.,(Veszprém, Mozirota-ny.) Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány. Megjelent 1500 példányban.
1934 Nord Deutscher Lloyd Bremen "Sierra Cordoba" hajóján tett utazás menükártyái, 9 db. + Verzeichnis der Teilnehmer. III. Nordkapfahrt 1934 mit dem Dampfer "Sierra Córdoba" vom 4. August bis 20. August.