20 000 Ft
Kertész Róbert: Hajók és hősök. I-II. köt. [Egy kötetben]. Bp., [1943], Franklin-Társulat, 155+(1) p.+ 12 t.; 133+(1) p.+ 12 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, sérült, részben szétváló fűzéssel, átlátszó műanyag védőborítóban.