3 200 Ft
8,29 EUR, 9,14 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Stromfeld Aurél (1878-1927) vezérkari ezredes, az Osztrák-Magyar Monarchia vezérkari tisztje, a Tanácsköztársaság idején a magyar Vörös Hadsereg vezérkari főnöke. Rézkarc, papír, jelzett, a lap kissé hullámos, 29x19,5 cm