1940 Erdélyi bevonulás, "Oláh-erőd Borhídnál" (Szamosborhíd / Valea Vinului), Károly-vonal, a hátoldalon feliratozott fotó, kisebb törésnyomokkal, 8,5x6 cm
cca 1940 Német katonák folyóparti erőd (bunker) mellett, csónakkal (feltehetőleg a Rajna partján Offenburg közelében, Siegfried-vonal), fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Photo-Grimm Offenburg i. B.), albumba ragasztás nyomaival, egyik sarka sérült, 9,5x6,5 cm
cca 1946 Hadifogoly adatlap (A Vörös Hadsereg által elszállított egyén személyi adatai), Szociáldemokrata Párt Hadifogoly Hazahozatali Irodája, hátoldalán munkásdalok szövegeivel