1933 Kampf ums Dritte Reich (Harc a Harmadik Birodalomért), német gyűjtőkép-album, beragasztott képpekkel (komplett!), díszes albumban, helyenként kisebb foltokkal, de összességében jó állapotban. Ritkaság!
cca 1940 Die Deutsche Wehrmacht A német Wehrmacht komplett cigarettakép-gyűjtómappa 270 képpel szép állapotban / The Wehrmacht cigarette-picture collection with 270 pictures. Complete nice condition
1906 Gyalogos hadnagy portréja épület előtt, hátoldalán kislány műtermi portréja babával és ernyővel, rendkívül ritka kétoldalas keményhátú fotó, jelzés nélkül, kopott, sarkaiban apró sérüléssel. 11x5,5 cm
1887 Gyulafehérvár, katonák, utászok fahidat építenek, hídavatás, vár; 8 db keményhátú fotó, az egyik a hátoldalon feliratozva 16x11 cm / 1887 Alba Iulia, 8 photos of soldiers building a wooden bridge and its inaguration, 16x11 cm
Giuseppe (...) jelzéssel: Kitüntetéssel dekorált katona portréja, 1815. Akvarell, ceruza, papír. Kissé sérült. Antik, dekoratív, sérült fakeretben. 17x13,5 cm
Kossuth Akadémia Katonai Főiskola 1947-1967-1982, Hollóházi porcelán tálka, matricás dekorral, falra akasztható, jelzett, apró kopásnyomokkal, 17,5x20 cm