Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 218
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3077472
12591
467
30000
Antique
Raoul Lamourdedieu (1877-1953): Jézus plakett. Részben patinázott bronz, sarkánál sérült ónix lapra erősítve, bronz támasztékon. Plakett jelzett. Kis kopással, 22x17 cm 3054885
12592
467
Antique
Üvegikon. 19. sz. vége, Dél-Erdély, román ortodox ikonfestő, üveglapra festett, kopott, 42x25 cm 3054866
12593
467
Antique
cca 19. sz., román ortodox ikonfestő: Szent Irén. Kopással, 17,5x11 cm 3053961
12594
467
Antique
Antik festett vas virág levelekkel asztali lámpa. Kézzel festett kovácsolt vas levél és virág elemekből felépített lámpa, kopással, jó állapotban, m: 45 cm 2800676
12595
467
14000
Antique
Magyar Művész Műhely (1917-1929): Réz doboz. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm 2985803
12596
467
Antique
12 személyes, ezüstözött evőkészlet, jelzett, szaru nyéllel néhány darab, dobozában. 2927505
12597
467
24000
Antique
Japán urushi lakkozott fa tálca. Eredeti japán műtárgy, eredeti pecsételt, jelzett papírzsákban, hibátlan, d: 36 cm 3116872
12598
467
40000
Antique
Erszári szőnyeg. Afganisztán vagy környéke, cca 1900-1920, kézzel csomózott, korának megfelelő kopásokkal, alábéleléssel, cca 200x120 cm 3116854
12599
467
30000
Antique
Nagyméretű kelim. Anatólia, Törökország, cca 1970, jó állapotú, cca 220x150 cm 3118501
12600
467
Antique
Antik török kelim. Rojtvágott, kopással, cca 135x78 cm 3120947
12601
467
Antique
Szőttes. cca 19. sz. vége, Észak-Balkán, sérüléssel, cca 160x38 cm 3120953
12602
467
Antique
2 darab közösségi könyöklőszőnyeg. cca 1950, Tibet, cca 40x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft