Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 218
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2581423
12603
467
Antique
Antik ón tál, a XIX. században szédertálként használhatták. Kopott, korának megfelelő állapotban, német terület, XVIII. sz., jelzett, feloldatlan jegyekkel, d:30cm 2921053
12604
467
Antique
Antik márvány íróasztali tolltartó, tintatartó. Üvegbetét egyik kissé sérült. 21x31 cm 2938891
12605
467
Antique
2 db ón szakés pohár dobozban plasztikus díszítéssel. Japán XX: sz. eleje d: 8,5 cm 2211659
12606
467
6500
Antique
Díszdoboz fedéllel, fa, historizáló stílusú, m: 19, apró sérülésekkel, 43x32 cm 2929894
12607
467
14000
Antique
Bőr ládika. Firenze, XIX. sz. Aranyozott, kulcsos zárral (nem működik) Kis kopással, de jó állapotban bársony és selyem béléssel 18x12x13 cm 2481090
12608
467
Antique
1966 Coupe de l'A.I.P.S. Nemzetközi Újságíró Szövetség Budapestre delegált újságírók atlétikai kupája. Ezüstözött alpakka, fa talapzaton. / Coupe de l'A.I.P.S. Cup of the Intertional Journalist Association. Journalist on Hungary. Silver plated alpacca on woodden stand. 55 cm 3070749
12609
467
Antique
Elforyn (elefántcsont utánzat) pipere készlet, elefánt alakos díszítményekkel, sérült tükörrel, díszdobozban, egyes darabok h: 17-23 cm 2908528
12610
467
Antique
Olvashatatlan jelzéssel: Erdélyi erődtemplom. Bőrkép. Felületi kopásokkal. Kissé sérült fakeretben. 64,5x44,5 cm 3051596
12611
467
Antique
Antik réz szamovár, fogóhiánnyal, jó állapotban, m: 26,5 cm 3035359
12612
467
Antique
Italozók plasztikus figurákat ábrázoló ón dísz tál jelzett d: 27 cm 3014863
12613
467
Antique
Antik bronz csillár, búra nélkül. d: 38 cm 2975236
12614
467
4800
Antique
cca 1920 Antik réz piperepolc tartó, jó állapotban, 70x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft