Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 218
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2928598
12615
467
Antique
Faragott lófejes fa sétabot, jelzéssel, kis kopással, fa anyagában rövid repedéssel, h: 100 cm 2722586
12616
467
4600
Antique
Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe: Dandy. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül.32,5x25 cm 2744832
12617
467
6500
Antique
Háromágú lámpa. Bronz, alabástrom 44 cm 3070410
12618
467
Antique
Berndorf alpakka sószóró. Jelzett. 13 cm 2824583
12619
467
Antique
Fonott fém kosárka, ezüstözött fém, szép állapotban, m: 12 cm 2927272
12620
467
Antique
Lemezárugyár régi diavetítő, nincs kipróbálva, kopásokkal, m: 16 cm 3035349
12621
467
Antique
Zenélő puttók két plasztikus figurát ábrázoló ón tányér, jelzett d: 23 cm 3035352
12622
467
Antique
Tavasz és Nyár két plasztikus figurákat ábrázoló ón tányér jelzettek d: 23 cm 2777595
12623
467
900
Antique
Orosz papírmasé tál. Virágos d: 35 cm, kopással 3011506
12624
467
4400
Antique
Iparművész réz asztali készlet 5 darabos, retro, jelzett elefántos díszítéssel 3017147
12625
467
Antique
Antik balkáni sütőedény pár, réz, d: 22 cm, m: 6 cm, egyik szélén kis repedéssel 3014868
12626
467
Antique
G Metten antik ón tálka. Jelzett 19x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft