Thangka, Jambhala ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x68 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
Thangka, Bernagchen ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, részben kézzel festett nyomat, vászon. 89x65 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
Thangka, Kubera ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x65 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
Thangka, Guru Padmasambhava ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 90x78 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
Thangka, Virupakkha ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 88x80 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
Thangka, Jambhala ábrázolással. Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon, átfestett részekkel, 89x69 cm, korának megfelelő állapotban, hátul kopott, foltos, feltekerve.