Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 218
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3158015
12651
467
Antique
Miniatúra. csontra festett, jelzett (Cos..czy) Teknőcpáncél keretben. aranyozott fém rátéttel 8,5x7 cm 3107047
12652
467
Antique
Jó szerencsét! Borsodi szén. Bányász fokos réz fej, 15 cm 3098878
12653
467
Antique
Manipulus. cca 19. sz. közepe, magyar, textil, applikált aranyszínű fémfonal, hiánnyal, sérüléssel, h: 200 cm 3116071
12654
467
Antique
cca 19. sz., Krisztus fej, festett porcelán miniatúra, keretben. 4x3 cm, kerettel 7,5x7 cm. 2761132
12655
467
Antique
Cca. 1930 The Balkan Sobraine, Smoking Mixture, England, London dohány tartó fém doboz, kopásokkal, d: 10,5 cm 3148638
12656
467
Antique
Rühzsírtartó. 1937, Hortobágy, kutyalakkal faragott fa, faragott és vésett szaru. Monogramos, datált, 8x6,5 cm 3148514
12657
467
Antique
1995 Orosz lakkfestett fa tojás, a Boldog Vazul-székesegyház ábrázolásával, jelzett, m: 9,5 cm 3158869
12658
467
Antique
Úti ikon - triptichon. cca 19. sz. közepe, orosz, ezüstözött bronz, középső táblán a Vlagyimiri Istenanya, szárnyakon szentek ábrázolásával, 7x9,5 cm 3158118
12659
467
Antique
Vadászmotívumos tiszti lánc zománcozott díszítéssel 13 cm 3155230
12660
467
Antique
Japán kétrészes netsuke, összeilleszthető erotikus figurapárral. Faragott és pácolt ekzóta fa, faanyagban természetes repedéssel, kopással, mindkét darab jelzett és felfűző lyukpárral kialakított, h: 5-6 cm 3148634
12661
467
Antique
Rühzsírtartó. 1886, Hortobágy, faragott fa, faragott és vésett szaru. Monogramos, datált, 8x6,5 cm 3138125
12663
467
Antique
cca 1945 Tábori Posta bélyegző, h: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft