Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 218
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3154823
12482
467
Antique
Tároló doboz, díszdoboz, bársony béléssel, csatos, 28x38 cm 3156410
12483
467
Antique
Szecessziós ezüstözött alpakka ékszeres doboz. Jelzett, kopott, kulcs nélkül, 20x12x12 cm 3156134
12484
467
Antique
Guzsaly. Faragott fa, Kárpátalja, 19. sz. vége, h: 88 cm 3156133
12485
467
Antique
Guzsaly. Faragott fa, Erdély, 19. sz. második fele, h: 102 cm 3156164
12486
467
Antique
Kaukázusi Kargai szőnyeg, cca 135x105 cm 3098493
12487
467
46000
Antique
cca 19. sz vége, Ottomán ételmelegítő / szamovár / füstölő. Kalapált rézlemez, alján fával megerősítve, korának megfelelő állapotban, m: 72 cm 3155032
12488
467
Antique
Szivar prés 10 db szivarral, fa, jelzett: Hart & Hertel. Német 1930 körül. h:56x9x7cm 3005283
12489
467
Antique
Dömötör László (1914-1995) iparművész réz kínáló tálka, szüreti jelenettel 12x18 cm kopott 2981334
12490
467
Antique
Biedermeier orosz tintatartó. Öntött vas, hiányos 21x12 cm 2953892
12491
467
Antique
Antik indiai ezüstözött alpakka tálka, kopásokkal, szép állapotban, d: 9,5 cm, m: 4,5 cm 2953896
12492
467
Antique
3 db antik görög rézlemez szuvenírpohár, cca 1920, m: 5-7 cm 2981340
12493
467
Antique
Réz váza, poncolt, plasztikus díszítéssel 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft