Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 218

Casula. cca 18. sz. - 19. sz. eleje, két részben, korának megfelelő állapotban, 50x44 cm, 90x70 cm. Ebből a korból ritkán kerül elő, gyűjtői darab!
12458.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
9
Casula. cca 18. sz. - 19. sz. eleje, két részben, korának megfelelő állapotban, 75x60 cm, 85x40 cm. Ebből a korból ritkán kerül elő, gyűjtői darab!
12459.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
12460.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
171,43
12461.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
171,43
cca 1850, Minden fájdalmasok öröme ortodox orosz ikontábla. orosz, réz, zománcozás maradékával, feltehetően I. Miklós uralkodása idejéből, utazó ikon középső táblája, keretbe applikálva, cca 6x5 cm
12462.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Ikon -Tichvini Istenanya a gyermek Jézussal. Orosz, 19 /20. század fordulója, tempera, fa, aranyozott ezüst (Ag) okláddal, sérült keretben, sérült ikontartóban, 13,5x11 cm
12463.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
19
12464.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
12465.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
12466.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
185,68
200,00
2 db templomi stáció, fém lemezre ragasztott papír, fa alapos, sérülésekkel, 39×25 cm
12467.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Jelzés nélkül: Figurális tükör, spiáter, kopott, m: 43,5 cm
12468.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
12469.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,79
42,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft