Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 218
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3150819
12518
467
Antique
Iráni hamadan szőnyeg. Szélén kopással, de összességében jó állapotban, cca 200x115 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3150787
12519
467
Antique
cca 1940, Lovas mintás díszdoboz, vésett mintás bronz, kopással, lábak nélkül, 13x10 cm 3150711
12520
467
Antique
Nagyméretű feszület. cca 20. sz. eleje, német, fém korpusz fa kereszten, kis hiánnyal, 80x45 cm 3151022
12521
467
Antique
Berndorf Nicro tejkiöntő, 30cl, jelzett, m: 11,5 cm 3151089
12522
467
Antique
4 darab faragott bivalyszarv madár szobor, jó állapotban, feltehetően francia, m: 15,5 cm 3152027
12523
467
Antique
Szecessziós ezüstözött tejkiöntő. Jelzett, kopással, m: 11 cm 3152554
12524
467
Antique
Cristofle ezüstözött alpakka fűszerkínáló. Jelzett, kopással, d: 9 cm 3152588
12525
467
Antique
cca 1900, Antik ón feszület. Jelzés nélkül, 21x19 cm 3153344
12526
467
Antique
Pál Sándor falitextil és maszk falidísz. 55x39 cm, 30x30 cm, kisebb sérüléssel. 3153408
12527
467
Antique
Asztali lámpa. Savmaratott búrákkal, jelzett, jó állapotban, m: 48 cm 3153658
12528
467
40000
Antique
Kováts Sándor (Borz) designer (1940-1973): Asztali lámpa pár. cca 1970/75, műanyag, fém, üveg búrák, Iparművészeti Vállalatos zsűricímke, minimális kopottsággal, m: 36 cm 3154166
12529
467
Antique
Marhabillog. 2 darab, S és M monogrammal, vas, 19. sz. vége, h: 36,41 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft