Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 218
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3154174
12530
467
Antique
Busó álarc. Mohács, faragott fa, kos szarv, bárányszőrme, lófarok. Jó állapotban, 44x20 cm 3154158
12531
467
Antique
1855, Faragott kürt. Karcolt díszítéssel, datált, faragott szarvasmarha szarv, kis sérüléssel, h: 46 cm 3154163
12532
467
Antique
Marhabillog. Vas, 19. sz. vége, egybemonogramos, "AK" monogram, h: 37,5 cm 3153724
12533
467
26000
Antique
Szecessziós kínáló. Füzérmintákkal díszített alpakka test, üveg betéttel. kis kopással, 39x15x13 cm 3153770
12534
467
Antique
Art deco elefántfejes cigarettakínáló és hamutál, bakelit, jelzett: Gummon 2744. Csehország, 1930 körül. Szép állapot. 9.5×9.5×20 cm 3153687
12535
467
Antique
Szecessziós ötágú gyertyatartó. Öntött bronz, m: 32 cm 3153688
12536
467
40000
Antique
Dipalakshmi. Dél-India, cca 19. sz., bronz, kezei üresek, m: 36,5 cm 3153702
12537
467
Antique
2 darab antik épületdísz töredék. Faragott, h: 9-10 cm 3154308
12538
467
3400
Antique
Antik kockacukor kínáló, üvegbetéttel, fogóval, 12x10 cm 3154345
12539
467
Antique
Kisbéri Lovardából származó antik patkó, kengyel, kantár. 3154418
12540
467
7500
Antique
Szecessziós ezüstözött kancsó, kopással, m: 22,5 cm 3155152
12541
467
Antique
Gyöngyház berakásos japán fakép, 2 tábla, együtt 30x20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft