Iráni bidjar futó szőnyeg, kézi szövésű szőnyeg, kopásokkal állapotban 110x420 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Hanumán. Bronz, Kína, 20. sz. első fele, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm
///
"Hanumán Isten tökéletes szolgáját képviseli. Ráma sok más majomharcossal együtt elküldte őt, hogy megkeresse Szítát, akit Rávana elrabolt. Általában két karral és majomtesttel látható, de létezik öt- vagy tízfejű formája is."