Csont sétabot, faragott oroszlánfejes fogóval, egyik elemen ragasztott töréssel, h: 84 cm / Carved Bone Walking Stick with Lion Head Handle - One Element with a glued crack, Height: 84 cm
Thangka, Heruka és Vajrayogini ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x63 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, papírszegéllyel megerősítve, feltekerve.
Thangka, Gedun Gyaco ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x67 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.