Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 218
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3154887
12506
467
Antique
Summit 8x30 Blickwinkel katonai távcső eredeti tokkal 3154854
12507
467
Antique
Jelzés nélkül: Madonna és Jézus. Kézzel festett kerámia csempe, kovácsoltvas keretben 15x15 cm 3154971
12508
467
Antique
Asztali feszület, Ón XIX. sz. m: 20 cm 3155731
12509
467
Antique
Indonéz táncos baba. Kézzel festett, mozgatható. Az indonéz nagykövet ajándékozási táblájával 50 cm 3157994
12510
467
Antique
Antik angol EPNS (Electro Plated Nickel Silver) teáskanna. Jelzett, kopással, 27x15 cm 3158124
12511
467
Antique
Antik öntött vas parázsfogó, sérült, 40x18x14 cm 3154717
12512
467
40000
Antique
Iráni Kashan szőnyeg, cca 1960, 170x270 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3150913
12513
467
Antique
Ottaviani díszdoboz. Lóalakos ezüstlap díszítéssel, jelzett, javított, 17x12 cm 3150908
12514
467
3400
Antique
cca 1900, zománcozott réz tálka pár, kis zománckopással, d: 9,5 cm 3150896
12515
467
24000
Antique
Lovas állatistenségekkel. Faragott ajtókonzol pár. Faragott és pácolt keményfa, Dél-India, 20. sz. első fele, kopással, 63x28 cm 3150895
12516
467
24000
Antique
Lovas állatistenségekkel. Faragott ajtókonzol pár. Faragott és pácolt keményfa, Dél-India, 20. sz. első fele, kopással, 46x20 cm 3150856
12517
467
Antique
cca 20. sz. eleje, 4 darab sütőforma, közte 2 darab ritka nyúl alakú kerámia formával. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft