7 000 Ft
18,13 EUR, 20,00 USD
1886 Lányok lapja. 12. évf. 1. és 2. félév. Szerk.: Dolinay Gyula. Bp., 1886, Pallas, 2+191+1 p.;4+191+1 p. Gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, javított lapokkal, valamint sérült lapokkal, közte lapszéli hiányokkal is, kijáró lapokkal (2. félév 185-190 p.), megviselt állapotban.