3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
1894 Otthon. 1894. I. félév. Szépirodalmi folyóirat. Szerk.: Hevesi József. hn., nyn., 3-581+5 p. Benne Kossuth Lajos halálhírével. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.