2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
1923 Magyar lányok. XXIX. évf. 1-36. sz. 1924. jan 1. -dec 20. Szerk. Tutsek Anna. Képes lap fiatal lányok számára. [Bp., Singer és Wolfner], 5-46,49-576 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, az elején néhány lap hiánnyal (közte az évfolyam és az 1. szám címlapja), egy lap hiánnyal (47/48 p.), szakadt, sérült lapokkal, restaurált lapokkal, de ezek között hiányos és sérült is van (275-278, 287-288.)