2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
1956 Új Hang, a DISZ és az Írószövetség irodalmi, művészeti és kritikai folyóirata, V. évf. 9. sz., 1956. szeptember. Bp., Athenaeum-ny., 72 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 4500 példányban.