1923 Magyar lányok. XXIX. évf. 1-36. sz. 1924. jan 1. -dec 20. Szerk. Tutsek Anna. Képes lap fiatal lányok számára. [Bp., Singer és Wolfner], 5-46,49-576 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, az elején néhány lap hiánnyal (közte az évfolyam és az 1. szám címlapja), egy lap hiánnyal (47/48 p.), szakadt, sérült lapokkal, restaurált lapokkal, de ezek között hiányos és sérült is van (275-2...
1924 Magyar lányok. XXX. évf. 1-36. sz. 1924. jan. 1. -dec. 20. Szerk. Tutsek Anna. Képes lap fiatal lányok számára. Bp., Singer és Wolfner,4+580 p. Kopott félvászon-kötésben, restaurált lapokkal, egy lyukas lappal, egy lap sarkán hiánnyal.
cca 1927 Legjobb könyvek. A szépirodalom és tudományos irodalom köréből. 36. sz. könyvjegyzék. Szerk.: Pikler Blanka, Dr. Braun Róbert. Második bővített és javított kiadás. Bp., é.n.. Lantos R.-T. Könyvesboltja. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé szakadt és kissé foltos borítóval.