1927 Vásári értesítő. Elkövette: Barbarits Lajos. IV. Évfolyam, páratlan szám. (1927. december hó.) Nagykanizsa, 1927. (Délzalai Nyomda és Lapkiadó Vállalat Rt.) 10 p. A Vásári Értesítő a nagykanizsai Keresztény Jótékony Nőegylet által szervezett karácsonyi vásáron terjesztett humoros időszaki kiadvány, szabadáras termék, melynek bevételét a vásári tombola bevételéhez hasonlóan jótékony célra ford...
Szegő Gizi (1902-1985): Kati katonája, 1928. Filmplakát. Litográfia, papír, jelzett a plakáton. Kádár Film. Pöhm J Bp. 24x48 cm. Hajtásnyommal, egészen apró lapszéli szakadással. Rendkívül ritka!
1929-30 Az Erő, Magyar Ifjúsági Lap, XIII. évf. 1.-9. száma (egybekötve). Papírkötésben, kissé sérült gerinccel az 1. sz. borítója a papírborítóra ragasztva, többi szám borítója bekötve.
cca 1930-1940 Mini fotóalbum, leporellószerű, 8 db képpel, Ring fotó műterem, Keszthely + 1968 Hévíz, Alkotmány Filmszínház műsora, moziműsor prospektus