1935-1936 Vegyes meghívó tétel, 4 db, kettő borítékkal, ugyanannak a személynek a részére, Kispestre, Emericana-báli meghívók, 1935, 1936, 1938, 1938. Közte foltos, az egyik boríték sérült.
1935-1936 Vegyes meghívó tétel, 4 db, egyik borítékkal, ugyanannak a személynek a részére, Kispestre, Corporatio Urbana Foed. EM. XIX. 1935, Medikus Bál 1938, Katolikus Társaság Bálja 1935, 1936.
1935-1936 Vegyes meghívó tétel, 4 db, mindegyik borítékkal, ugyan annak a személynek a részére, Kispestre, Arrabona Teák 1936, Sopiana Álarcos Vigasság 1935, Corporatio Urbana Foed. EM. XIX. 1935, Turul Szövetség Verbőczy Bajtársi Egyesületének Kispest-Pestszentlőrinci Törzse Jogász-bál 1935.
1936 Családi kör havi folyóirat 6 db száma, II. évf. 1.-7. sz. (január-július), szerk.: Pettkó-Szandtner Aladár. Kiadói papírkötésben, néhány szám foltos borítókkal, néhány borítón és lapon ceruzás jelölésekkel, néhány kevés lap szélén szakadással, 7. sz. borítóján címkén a folyóirat pecsétjével.