1936-38 1933 Bp., Budapest Székesfőváros IV. kerületi Prohászka Ottokár utcai községi polgári leányiskola és a vele kapcsolatos háztartási továbbképző tanfolyam értesítője, újrakötött, 2 db értesítője: 1936-37 és 1937-38. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón kisebb szakadásokkal.
1936 Magyar Szállodás és Vendéglős. A budapesti szállodások és vendéglősök ipartestületének hivatalos lapja, Szerk.: Ballai Károly., Gundel Károly és mások. XLI. évf. 10. szám,
+ hozzá egy kisplakát a borravaló helyett alkalmazott kiszolgálási díjjal.
1938 Szepesi Hiradó, a szepesi (Felvidék) magyarság politikai hetilapja, 76. évf. 48. sz., 1938. nov. 26., magyar és német nyelvű, érdekes cikkekkel, 4 p.