Kalotaszegi Madonna, 1943. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Sárdy János, Adorján Éva, Tompa Pufi, Rajnay Elly, Benes Ilona, Czuppán Flóra szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lapszéli apró sérülésekkel. 84,5×29 cm. / Vintage Hungarian movie poster, with very small damages on the edges, lithograph on paper.
1946 Kecskemét, a Magyar-Amerikai Művelődési Társaság Kecskeméti Szervezete által tartott díszülés meghívója, Dr. Szádeczky-Kardoss László főispán részére címezve
1946.III.19 Magyar Jövő, Hungarian Daily Journal amerikai magyar napilap száma, március 15. és a Magyar Köztársaság témájú írásokkal, címlapon Gellért Hugó (1892-1985) illusztrációjával. 14 p. Szakadásokkal.