cca 1990, Szeged Oroszlán utcai műemléképület belső részének felújítási tervének tervrajzai. Diplomamunka. 14 darab cca 115 x 88 cm méretű tervrajz, papírhengerben tárolva.
cca 1990, Mezőhegyesi Ménesbirtok, 18. major keresztistállójának felújítási tervrajzai. 5 darab tervrajz, cca 115x90 cm alatt, kis sérülésekkel, papírhengerben tárolva. MEGVALÓSULT beruházás tervei.
1993, Szentháromság-templom (Velemér) felújítási tervének tervrajzai. Diplomamunka. 13 darab klf méretű tervrajz, cca 185x88 cm alatt, papírhengerben tárolva.
cca 1990-2000 Modern meghívó tétel, közte Trianonnal kapcsotos megemlékezések meghívói, 10 db + 1993 Magyar Feltámadás II. évf. 22. sz., Trianoni emlékszám, 12 p.
1991 BUÉK - Galaktika Baráti Kör Könyvklub, 12 lapból álló naptár, Molnár Attila László grafikáival illusztrálva, kiadói papírmappában, minimálisan foltos, 21x13 cm