Nyomtatványok

Tételek száma: 380

Molnár Tibor számítógépes grafikái, egy prospektus + egy mappányi vegyes mű, részben jelzett, többségük jelzés nélkül, változó méretben.
18323.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
8 darab klf retro termékprospektus
18324.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
10 db illusztrációs nyomat, 19,5x28 cm
18325.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Színes nyomatok, metszetek híres múzeumi műkincsekről, képzőművészeti alkotásokról, 46 db
18326.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Vegyes pályázati hirdetmény, kérdőív, prospektus, stb.
18327.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Leopoldo Fregoli (1867-1936) : Ofszet. Antoni Tupies. Karton, kis gyűrődéssel 36x23 cm
18328.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
40,00
Jávai táncosnők (Les danseuses Javanaises). Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 22x16. Üvegezett fakeretben.
18329.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Lart de la mode, Theatre des Nouveautés és Folies Bergeres színházi kosztümök, nyomat, papír, hátoldalán bécsi műkereskedés bélyegzőjével, (XX. sz. első fele?). 37,5x56 cm
18330.

L'art de la mode, Theatre des Nouveautés és Folies Bergeres színházi kosztümök, nyomat, papír, hátoldalán bécsi műkereskedés bélyegzőjével, (XX. sz. első fele?). 37,5x56 cm

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Saád Ferenc, dr. (1902-1944): Bem apó a magyar költészetben és a nép lelkében. Kézirat. 26p. gépelve
18331.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Legends Memorabilia: One Direction rajongói dekoráció, keretezett, 39x75 cm
18332.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Budapesti téli életkép, modern lakásdekorációs nyomat, paszpartuban, fóliázva, 38x29 cm
18333.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Repüléssel kapcsolatos kiadványok: Bánhidi Antal: Mese a Gerlékről, Junkers gépek Magyarországon, stb, össz 7 db
18334.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft