Nyomtatványok

Tételek száma: 380

1890 Báli emlék nyomtatott címke + 2 mulatozókat ábrázoló, későbbi grafika
18022.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
cca 1890 Österreich.-Ungarische Monarchie. Stielers Schul-Atlas No. 20. / Az Osztrák-Magyar Monarchia rézmetszetű térképe, 1 : 5.000.000, Gotha, Justus Perthes, kis lapszéli szakadásokkal, tollas firkákkal, 31x24,5 cm
18023.

cca 1890 Österreich.-Ungarische Monarchie. Stieler's Schul-Atlas No. 20. / Az Osztrák-Magyar Monarchia rézmetszetű térképe, 1 : 5.000.000, Gotha, Justus Perthes, kis lapszéli szakadásokkal, tollas firkákkal, 31x24,5 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
cca 1890-1900 Théatre de lOpéra, 2 db francia színházi témájú illusztráció. Színes litográfia, papír, jelzett (Lith. Godard, Paris). Az egyiken kis lapszéli sérüléssel, kissé koszos lapok, lapméret: 28x21 cm és 29,5x21 cm
18024.

cca 1890-1900 Théatre de l'Opéra, 2 db francia színházi témájú illusztráció. Színes litográfia, papír, jelzett (Lith. Godard, Paris). Az egyiken kis lapszéli sérüléssel, kissé koszos lapok, lapméret: 28x21 cm és 29,5x21 cm

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
cca 1890 Österreich-Ungarische Länderwappen / Az Osztrák-Magyar Monarchia címerei, színes melléklet a Meyers Konversations-Lexikon 4. kiadásából, ázásnyomokkal, 24x30,5 cm
18025.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
cca 1890-1900 Théatre de lOpéra - Merly, role de Czarévitch Alexis, dans la Ste. Claire. Színes litográfia, papír, jelzett (Lith. Godard, Paris). A lap széle foltos, lapméret: 28x21 cm
18026.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
cca 1890-1900 Théatre de lOpéra Comique - Une Danseuse dans Don Pedro. Színes litográfia, papír, jelzett (Lith. Godard, Paris). A lap széle foltos, lapméret: 29,5x21 cm
18027.

cca 1890-1900 Théatre de l'Opéra Comique - Une Danseuse dans Don Pedro. Színes litográfia, papír, jelzett (Lith. Godard, Paris). A lap széle foltos, lapméret: 29,5x21 cm

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
18028.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
1892 Magyar Szalon. XVII. köt. Kiadja Keglevich István. Szerk.: Fekete József. Bp., 1892, Magyar Szalon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel.
18029.

1892 Magyar Szalon. XVII. köt. Kiadja Keglevich István. Szerk.: Fekete József. Bp., 1892, "Magyar Szalon". Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
1892 Magyar Szalon. XVI. köt. Kiadja Keglevich István. Szerk.: Fekete József. Bp., 1892, Magyar Szalon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, kissé laza fűzéssel.
18030.

1892 Magyar Szalon. XVI. köt. Kiadja Keglevich István. Szerk.: Fekete József. Bp., 1892, "Magyar Szalon". Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, kissé laza fűzéssel.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
1894 Otthon. 1894. I. félév. Szépirodalmi folyóirat. Szerk.: Hevesi József. hn., nyn., 3-581+5 p. Benne Kossuth Lajos halálhírével. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.
18031.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
1895-1906 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle 7 száma. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,(Pátria-ny.) Papírkötések, változó állapotban, kissé sérült borítókkal és gerincekkel.
18032.

1895-1906 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle 7 száma. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, változó állapotban, kissé sérült borítókkal és gerincekkel.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Tagányi Károly: A régi országos levéltár. Bp., 1897. Athenaeum 12p. Papírkötésben
18033.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft